Hodnocení

Komentáře

Anonym
Docela by mě zajímalo jak je možné, že tak hnusná fotka může získat tolik hlasů za pouhé dva dny!? Toto hodnocení je velmi neobjektivní...
Linda
Nejlepší foto.
HOVNO
Bára
ZOUFALOST.........MAXIMÁLNÍ ABSENCE ORIGINALITY-NEJHORŠÍ FOTO ZE VŠECH!!!!!!!!!
anonymous
nechápu jak tato fotka může mít tolik hlasů... ani tam nejde viděl pořádně to tyčko je to prostě děs.... jenom připravíš o místo nádherné fotky a ne takový HNUS!!
Sárinka
Nelíbí se mi to je to obyčejná fotka.
Paradox
Absolutně nejzoufalejší foto ze všech příspěvků a i to automatické připisování hlasů je minimálně podezřelé
Anonym
Ano, podle mě, má autor nastaveného bota, který mu automaticky přidává hlasy.
Paradox
Jasný podvod-uživatel měl nastavenou obnovu tzv.plovoucích IP kódů=proto mu v pravidelných intervalech byly po dlouhou dobu připisovány hlasy.Přesně po první zmínce o jeho podezřelých hlasech toto své jednání přerušil a již hodinu mu nenaskočil jediný hlas!!! POZOR NA TOHOTO NEČESTNÉHO SOUTĚŽÍCÍHO a ještě k tomu zoufalého fotografa(či spíše nefotografa:-):-D)
Colombo
Přesně tak,ÚPLNĚ PŘESNĚ v moment,kdy byl nařčen z"podezřelého připisování hlasů",se viditelně lekl a ze strachu z prozrazení systém odpojil,do té doby hlasy přiskakovaly dokonalým strojovým tempem.Ostatní fotografové musejí doufat v serióznost obchodu,který by měl výsledky vyhodnocovat dle jiných kritérií,než jen z uměle došlých hlasů.
Ada
Ze tvé strany je to naprostý šlendrián, neumíš fotit a podvádíš. V golfu pro taková podvodná jednání nemá být místo. Je smutné, že nastupující generace tyto hodnoty patrně neuznává. To se také můžeš chovat tak, že na paru 5 hraješ 8 a píšeš 6. Neni ti a těm dalším dvoum toto blbé vůči ostatním! Pokud je pořadatel soudný, tak vás musí vyloučit, protože je to velice okaté.
Pohodář
Ada bude asi čtvrtý,nebo pátý v pořadí,když pomlouvá a osočuje první 3-úspěšnější=nejspíše je u něj podvodník každý,kdo je před ním:-).Za to,že máte málo přátel a kamarádů si nejspíše můžete jen VY sám Ado!!!A na to,aby jste o někom tvrdil,že je podvodník,by jste měl mít v ruce sakra pevné důkazy!!!
Anonym
Myslím si, že důkaz je počet hlasů a to za jakou dobu příbyly...není prakticky možné, aby za pár hodin přibylo více jak 100 hlasů, někdy i za pár minut...
Ada
Musím Vás zarmoutit, Áda se na stránku dostal náhodou za jiným účelem, ale zaujala mne soutěž, a zejména to jaké fotky jsou na hodnocení. Po seznámení, jsem byl upřimně zklamán a ještě vice po seznámení s bodovým hodnocením. Mam zájem ve fotografovaní a také v golfu a jsem již starší kategorie, taková soutěž je pro mládež! Mimochodem fotograficky hodnotná je v sadě pouze jedna fotografie. Podotýkám: tato soutěž není pouze pro super foto, ale i pro normální námět. Bohužel, ta Vaše nepatří do ani jedné této kategorie. Apropo neosočuji pořadí, ale rozdil v hodnocení, pohádky o zázračném hlasováni kamarádů si nechejte na dobrou noc. Mrkněte na komentář autora Anonym to jsem nepsal já ?????? Se skutečností se musíte vyrovnat sám. S upřimným pozdravem Adam
:-):-D:-))
:-)) :-D :-)) :-) :-))
Tiger
Ano,fotka je to na nic,ale alespoň se zapojil do soutěž,kterou obchod vyhlásil a jelikož dokonce vyhrál=je třeba ho náležitě očernit:-),tak to tady prostě chodí.